Model:YXI116A YT204001-AN
Brand:ABB
Operating Temperature Range:-25°C to +60°C
Storage Temperature Range:-40°C to +85°C
Rated Capacitance:200uF
Rated Voltage:400V AC
Dielectric Material:High-grade polymer
Insulation Resistance:> 10^12 Ohm