Model:SR469-P5-H1-A20-E
Manufacturer:GE-FANUC
Control Power Supply Voltage:90 to 300 V DC; 70 to 265 V AC at 48 to 62 Hz
Phase Current Capacity:5 A
CT Secondary Rating:5A
Display:Enhanced display, larger LCD
Humidity Resistance:Up to 90%, non-condensing
RS-232 Interface Baud Rate:Programmable up to 19,200 baud
Analog Output:Four (4) 4 to 20 mA analog outputs
Temperature Measurement Inputs:3 wire: 100 Ω Platinum, 100 Ω Nickel, 120 Ω Nickel, 10 Ω Copper